19.12.2017

 

WYNIKI LIGOWE

II liga mężczyzn:
Odra II Głoska – ZKS III Drzonków 5:5
ZKS IV – AKS Strzegom 6:4
Wolavia Wołów – ZKS IV 4:6
AZS UZ Zielona Góra – LZS TS Zaręba 4:6
TKS Granit Strzelin – AZS UZ 2:8
Mecz ZKS III – KTS Jelenia Góra przełożono.

III liga mężczyzn:
Jofrakuda II Świebodzin – Tęcza Krosno Odrzańskie 3:10
Pełcz Górki Noteckie – ZU Zachód Uczniak Szprotawa 10:7
Gorzovia II Gorzów – Spójnia Ośno Lubuskie 10:3
Warta II Kostrzyn – Kijowianka Kije 10:2
Mecz Jofrakuda I – Witniczanin Witnica przełożono.

IV liga mężczyzn, grupa północna:
Gorzovia V – Stal Sulęcin 10:2
KS Lubikowo – Witniczanin II Witnica 10:0vo
Warta III Kostrzyn – FSL Aktywni Słubice 1:10
Gorzovia IV – Warta IV 10:2
Gorzovia III – Bocian Słońsk 3:10

IV liga mężczyzn, grupa południowa:
Prus Żary – ZKS V Drzonków 3:10
Jedność Podmokle – TEJA Łęknica 10:2
SO Ganesa Radoszyn – Fiber Nowogród Bobrzański 10:3
Dziesiątka Nowa Sól – Pogoń Wschowa 9:9
Pauzował ŻSTS II Żagań.

V liga mężczyzn, gr. północna:
Gorzovia VI – Pełcz II Górki Noteckie 8:10
Bocian II Słońsk – Stal II Sulęcin 6:12
Pauzowały GZSN Start Gorzów i KS II Lubikowo.

V liga mężczyzn, gr. południowa:
Czarni Żagań – Prus II Żary 0:18
Tęcza II Krosno Odrzańskie – Jofrakuda III Świebodzin 5:13
Fiber II Nowogród Bobrz.- ŻSTS III 5:13
Pogoń II Wschowa – Fiber III 5:13
Pauzowała UKTS-Olimpia Lubsko.

 

IV RZUT KLASY "A"

W Gorzowie z udziałem 10 drużyn rozegrano czwarty rzut gorzowskiej klasy A mężczyzn. Indywidualnie triumfował Bogdan Piasecki przed Fabianem Abrantowiczem, Romanem Pietrusewiczem (wszyscy Spójnia Ośno Lubuskie) i Filipem Kozikowskim (Gorzovia). Zespołowo wygrała Spójnia II – 116 pkt. przed Gorzovią VII – 86 pkt., Bocianem-Wartą IV Słońsk-Kołczyn – 71 pkt. i GKT Smecz Górzyca – 48 pkt. Po czterech rzutach prowadzi Spójnia II – 410 pkt. przed Gorzovią VII – 366 pkt. i Bocianem-Wartą IV – 355 pkt.

Natomiast Nowogród Bobrzański był areną zmagań czwartego rzutu zielonogórskiej klasy A mężczyzn, gdzie startowało 11 drużyn. Indywidualnie zwyciężył Józef Lewicki (Zorza Mozów) przed Damianem Kańdułą (Top Spin Kargowa), Bartłomiejem Lopko (Spartakus Otyń) i Markiem Wilkoszem (Pogoń Wschowa). Zespołowo wygrała Mirotka Mirocin Dolny – 137 pkt. przed UKTS-Olimpia II Lubsko – 111 pkt., Prus III Żary – 99 pkt. i Top-Spin – 95 pkt. Po czterech rzutach prowadzi Mirotka – 454 pkt. przed UKTS-Olimpia II – 434 pkt. i Zorzą – 380 pkt.


WYNIKI IV RZUTU:

 

kl. "A" gorzowska           kl. "A" zielonogórska


 

GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW

Na rozegranym w Wałbrzychu 2. Grand Prix Polski seniorów Lubuszanie spisali się przeciętnie, a najlepsi z nich zajęli miejsca: 5-6. Jakub Perek, 9-12. Bogusław Koszyk (obaj Warta Kostrzyn) i 20. Kamil Nalepa (ZKS Drzonków).

 

MINI OLIMPIC GAMES

W finale centralnym turnieju młodzików pn. „Mini Olimpic Games”, który rozegrano w Warszawie wysokie 5. miejsce zajął reprezentant świebodzińskiej Jofrakudy – Mateusz Żelengowski.

 


 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A":
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017