05.12.2017

 

WYNIKI LIGOWE

I liga mężczyzn, grupa północna:
Energa KTS Toruń – GKS MojeMermudy.pl Gorzovia Gorzów 9:1

II liga mężczyzn:
ZKS III Drzonków – KTS Wolbromek 8:2
TKS Granit Strzelin – ZKS IV 3:7
AZS UZ Zielona Góra – SKS LZS Raszówka 3:7

III liga mężczyzn:
Kijowianka Kije – Jofrokuda II Świebodzin 10:7
Witniczanin Witnica – Warta II Kostrzyn 8:10
ŻSTS Żagań – Gorzovia II 10:0
Tęcza Krosno Odrzańskie – Pełcz Górki Noteckie 10:8
Mecz Spójnia Ośno Lubuskie – Jofrakuda I przełożono.
Pauzował ZU Zachód Uczniak Szprotawa.

IV liga mężczyzn,
Grupa północna:

Bocian Słońsk – Gorzovia V 10:7
Warta IV Kostrzyn – Gorzovia III 10:8
FSL-Aktywni Słubice – Gorzovia IV 10:0
Witniczanin II – Warta III 5:10
Stal Sulęcin – KS Lubikowo 6:10

Grupa południowa:
Pogoń Wschowa – ŻSTS II Żagań 2:10
Fiber Nowogród Bobrzański – Dziesiątka Nawa Sól 6:10
TEJA Łęknica – SO Ganesa Radoszyn 6:10
ZKS V Drzonków – Jedność Podmokle 10:6

V liga mężczyzn
Grupa południowa:

ŻSTS III Żagań – Pogoń II Wschowa 18:0
Jofrakuda III Świebodzin – Fiber II 14:4
Prus II Żary – Tęcza II Krosno Odrzańskie 12:6
Mecz Fiber III – UKTS-Olimpia Lubsko przełożono.
Pauzowali Czarni Żagań. 

 

II WTK SENIORÓW

W Drzonkowie odbył się II wojewódzki turniej kwalifikacyjny seniorów, w którym uczestniczyło 36 zawodników. Wśród pań najlepszą okazała się Emilia Kijok (Zielona Góra) przed Gabrielą Sokołowską, Pauliną Gładką (obie ZKS Drzonków) i Aleksandrą Kozłowską (Gorzovia), zaś wśród mężczyzn wygrał Szymon Najder przed Łukaszem Wachowiakiem (obaj ZKS), Karolem Żarskim (Gorzovia), Szymonem Marciniakiem, Jakubem Wernerem i Andrzejem Kopeckim (wszyscy ZKS).

Do finału centralnego 2. GPP seniorów (Wałbrzych, 15-17.bm.) awans uzyskało po dwoje pierwszych z WTK, a limit imienny PZTS mają: Daniel Bąk i Jakub Perek (obaj Warta Kostrzyn).

 

WYNIKI:

 

SENIORKI           SENIORZY



 

LUBUSZANIE Z WOREM MEDALI

Bardzo udanie startowali niepełnosprawni lubuscy pingpongiści w indywidualnych mistrzostwach Polski, które rozegrane zostały w Gdańsku w trakcie ostatniego weekendu. Podopieczni trenerów: Lucjana Błaszczyka i Jacka Kaczmarka (obaj Zielona Góra), Marka Konieczki (Gorzów) i Jacka Łysiaka (Nowa Sól) łącznie wywalczyli aż 23 medalowe krążki, w tym: 7 złotych, 7 siedem srebrnych i 9 brązowych.

Złote medale zdobyli: klasa 11 – Krystyna Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) w grze pojedynczej i w grze mieszanej z Damianem Firą (GZSN Starta Gorzów), kl. 10 – Igor Misztal w grze singlowej i w kl. 6-10 Misztal z Piotrem Grudniem w grze deblowej, kl. 8 – Grudzień w grze pojedynczej, kl. 1-2 – Tomasz Jakimczuk w grze pojedynczej i kl. 6-10 – Marcin Skrzynecki (wszyscy ZSR Start Zielona Góra) z Karoliną Pęk (Kraków) w grze mieszanej. Srebrne medale dla: kl. 11 – Damian Fira w grze pojedynczej, kl. 8 – Skrzynecki w grze pojedynczej, kl. 8 – Julia Jarosz (GZSN Start) w grze pojedynczej, kl. 6-10 Jarosz z Jolantą Kopaczyńską (Wrocław) i kl. 11 – Łysiak z Dorotą Nowacką (Kraków) w grze podwójnej kobiet, kl. 11 – Marek Chybiński z Piotrem Dobrzyńskim w grze deblowej mężczyzn oraz Marek Bajek (wszyscy GZSN Start) z Justyną Cychowską (Miłakowo) w grze mieszanej, zaś brązowe” krążki wywalczyli: kl. 11 – Chybiński, kl. 6 – Tomasz Mika (ZSR Start), kl. 4 – Robert Herman (GZSN Start) i kl. 9-10 Dorota Mituta (ZSR Start) – wszyscy w grze pojedynczej oraz Mituta z Katarzyną Marszał (Warszawa) w grze podwójnej kobiet, kl. 1-5 Jakimczuk z Januszem Chomotem (Tarnobrzeg), kl. 6-10 Skrzynecki z Pawłem Konstantynem (Warszawa), kl. 11 – Fira z Bajkiem – wszyscy w grze deblowej mężczyzn oraz kl. 11 – Chybiński z Nowacką w grze mieszanej.

 

TURNIEJ UKS-ÓW

Na rozegranym w Warszawie turnieju drużynowym klubów uczniowskich w kategorii młodzików zespoły dziewcząt i chłopców UKTS-Olimpia Lubsko sklasyfikowano na miejscach dziewiątych. W kategorii żaków nie wystartowały obie drużyny Bociana Słońsk.

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A":
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017