04.07.2017

"BRĄZ" ALANA KULCZYCKIEGO

 

W miesiącu czerwcu Alan Kulczycki (Gorzovia-Vetoquinol Gorzów) nie schodzi z podium. Po złotym medalu w międzynarodowych mistrzostwach Belgii i dwóch złotych krążkach w mistrzostwach Polski w kategorii żaków, podopieczny Szymona Kulczyckiego dorzucił kolejne trofeum, tym razem brązowy medal w krajowych mistrzostwach Zrzeszenia LZS w kategorii młodzików, które rozegrano w trakcie ubiegłego weekendu w Białymstoku.

 

 

 

LUBUSZANIE W ME JUNIORÓW I KADETÓW

Polski Związek Tenisa Stołowego ustalił kadrę zawodniczą i trenerską na zbliżające się mistrzostwa Europy juniorów i kadetów w tenisie stołowym, które rozegrane zostaną w portugalskim Guimaresä w dniach 14-23.bm. Wśród kadrowiczów są Kamil Nalepa (junior) i Jakub Jankowski (kadet), obaj reprezentujący ZKS Drzonków i gorzowianin Samuel Kulczycki (kadet), aktualnie gracz Olimpii-Unii Grudziądz, zaś jednym z trenerów kadry jest Szymon Kulczycki z Gorzowa.

Aktualnie kadrowicze przebywają w Gdańsku, gdzie w ośrodku szkoleniowym PZTS im. Andrzeja Grubby przygotowują się na dwutygodniowym zgrupowaniu do lipcowych mistrzostw.

 

 

ZKS DRZONKÓW NAJLEPSZY W KRAJU

 

W Warszawie odbyło się podsumowanie sezonu rozgrywkowego 2016/2017 w tenisie stołowym. Miło nam donieść, że dwa główne trofea w rywalizacji klubowej przypadły w udziale Zielonogórskiemu Klubowi Sportowemu z Drzonkowa.

We współzawodnictwie klubowym Polskiego Związku Tenisa Stołowego pierwsze miejsce zajął ZKS, gromadząc łącznie 28.848 pkt., na 10. miejscu sklasyfikowano Gorzovię Gorzów – 14.364 pkt., na 31. Wartę Kostrzyn – 9.533 pkt., 52. Bocian Słońsk – 6.971 pkt., 54. GZSN Start Gorzów – 6.641 pkt. i na 78. miejscu ZSR Start Zielona Góra – 5.372 pkt. Łącznie sklasyfikowano 477 kluby sportowe.

W rywalizacji województw lubuskie zajęło ósme miejsce – 89.129 pkt. Wygrało województwo śląskie 154.817 pkt.

W pierwszych „16” współzawodnictwa indywidualnego PZTS sklasyfikowano zawodników lubuskich na miejscach: seniorzy – 10. Jakub Perek (Warta Kostrzyn); juniorzy – 2. Kamil Nalepa, 15. Szymon Najder (obaj ZKS Drzonków); kadetki – 5. Dominika Gilewska (Zielona Góra); kadeci – 2. Jakub Jankowski, 9. Damian Korczak, 12. Andrzej Kopecki, 13. Jakub Krzywniak; młodzicy – 3. Filip Krzywniak, 6. Mateusz Zalewski (wszyscy ZKS), 7. Alan Kulczycki (Gorzovia-Vetoquinol); żacy – 1. A.Kulczycki.

We współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży (MSiT) najlepszym klubem okazał się ZKS, gromadząc 136,84 pkt. 39. była Gorzovia – 18,50, a 64. Warta – 9,50 pkt.

Sklasyfikowano 174 kluby.

W tym samym współzawodnictwie województw lubuskie zajęło 7. lokatę - 177,84 pkt. (wygrało woj. dolnośląskie – 271,49 pkt.).

W klubowym zestawieniu licencji zawodniczych: na miejscach 11-14. Gorzovia i ZKS po 46 licencji, 17. Bocian – 37 licencji, 44. Pełcz Górki Noteckie – 32 i 55. Fiber Nowogród Bobrzański – 30 licencji (1. miejsce Energa-Manekin Toruń i SKTS Rataje 50 Pozna po 88 licencji). Sklasyfikowano 654 kluby sportowe. We współzawodnictwie województw lubuskie zajęło 8. pozycję z 564 licencjami, wygrało śląskie – 1.474 licencji.

Nagrody wręczał prezes PZTS Dariusz Szumacher (Grodzisk Mazowiecki), który od niedawna zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Waldowskiego (Gliwice) i wiceprezes PZTS Sebastian Jagiełowicz (Zielona Góra).

 

 

MISTRZOSTWA RADNYCH I PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH

 

W Gorzowie Śląskim rozegrano 18. krajowe mistrzostwa radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym. W kategorii 41-50 lat tytuł mistrzowski wywalczył Rafał Chojnacki (Gorzów Wlkp.), a 4. miejsce Tomasz Lemanowicz (Babimost), zaś w kategorii do 40 lat 5. był Łukasz Marcinkiewicz (Gorzów Wlkp.).

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       ekstraklasa kobiet
      
superliga mężczyzn

   I liga:

       I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017