13.06.2017

19. IMW ŻAKÓW I SKRZATÓW

 

W Górkach Noteckich rozegrano 19. indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego żaków w tenisie stołowym pod patronatem wójta gminy Zwierzyn – Tomasza Marcia. Medaliści: gra pojedyncza dziewcząt – 1. Aleksandra Poźniak (ZKS Drzonków), 2. Magdalena Szychowska (Bocian Słońsk), 3. Nikola Sobczak (UKTS Lubsko), 4. Paulina Wasielewska (Gorzovia Gorzów); gra podwójna dziewcząt – 1. Oliwia Parkoła, Szychowska (obie Bocian), 2. Poźniak, Wasielewska, 3. Nicola Sądel, Maja Sokołowska (obie ZKS), 4. Julia Hojka, Oliwia Misiak (obie GKT Smecz Górzyca); gra poj. chłopców – 1. Alan Kulczycki (Gorzovia-Vetoquinol), 2. Damian Danowski (ZKS), 3. Bartosz Dybka, 4. Mateusz Kowalski (obaj Bocian); gra podwójna chłopców – 1. Danowski, Kulczycki, 2. Dybka, Kowalski, 3. Oskar Czarnogrecki, Maciej Poznański (wszyscy Bocian), 4. Kacper Buda, Jan Poźniak (obaj ZKS). W dodatkowych eliminacjach do IMP żaków (Kraków, 16-18.bm.) wygrali: Szychowska przed Sobczak i Dybka przed Bartłomiejem Murawskim (UKTS), zaś z listy imiennej PZTS prawo gry w mistrzostwach Polski mają: A.Poźniak, Danowski i Kulczycki.

Równolegle rozgrywano też 6. mistrzostwa województwa w kategorii skrzatów. Wyniki: gra poj. dziewcząt – 1. Hojka (GKT Smecz), 2. Sokołowska (ZKS), 3. Parkoła, 4. Julia Stangreciak; gra poj. chłopców – 1. Dybka (wszyscy Bocian), 2. J.Poźniak (ZKS), 3. Jakub Śledziński, 4. Radosław Chabiniak (obaj Fiber Nowogród Bobrzański).

 

WYNIKI

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW

 

Z jednym medalem brązowym powróciła skromna, czteroosobowa ekipa lubuska z rozegranych w Wałbrzychu mistrzostw Polski weteranów, a jego autorką była Aleksandra Michlik (AZS UZ Zielona Góra) w grze podwójnej, grając wspólnie z Anną Myrchel-Rutkowską (Olsztyn).

 

 

WAMET CUP

 

W Wielkopolskim Dąbczu rozegrano finał Wamet Cup, którego zwycięzcą został Szymon Kulczycki (Gorzovia), a jego 11-letni syn Alan sklasyfikowany został w przedziale 5-8.

 

 

I MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

W Gorzowie rozegrano I Grand Prix miasta dla osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Wyniki: Klasa 1-5 (wózkowicze) – 1. Tomasz Jakimczuk (ZSR Start Zielona Góra), 2. Robert Herman, 3. Paweł Gontarczyk; kl. 6-10 – 1. Marek Pietrzak (wszyscy GZSN Start Gorzów), 2. Zbigniew Noworolnik (ZSR Start), 3. Dariusz Maćkała; kl. 11 – Marek Bajek, 2. Piotr Dobrzyński (wszyscy GZSN Start), 3. Michał Ograbek (Gorzów); zawodnicy niepełnosprawni bez klas – 1. Roman Wączek, 2. Wojciech Czajka, 3. Grzegorz Habura (wszyscy GZSN Start); kategoria open – 1. Jakimczuk, 2. Herman, 3. Pietrzak.

 

 

TURNIEJ W ŚWIEBODZINIE

 

Z okazji Dni Świebodzina rozegrany został w tym mieście turniej tenisa stołowego. W kategorii młodzieżowej zwyciężył Michał Kuźbiński (Gorzovia Gorzów) przed Mateuszem Żelengowskim (Jofrakuda Świebodzin) i Konradem Zawadzkim (Gorzovia), zaś w turnieju open triumfował Roman Wączek przed Marcinem Zawadzkim (obaj Gorzów) i Kuźbińskim.

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       ekstraklasa kobiet
      
superliga mężczyzn

   I liga:

       I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017