30.05.2017

19. IMW WETERANÓW

 

W Kijach k/Sulechowa rozegrano z udziałem ponad pięćdziesięciu zawodników 19. indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego weteranów w tenisie stołowym. Medaliści: kategoria 40-49 lat – gra pojedyncza: 1. Andrzej Kuderski (Witniczanin Witnica), 2. Daniel Czerepowski (FSL Aktywni Słubice), 3. Radosław Żelengowski (Jofrakuda Świebodzin), 4. Tomasz Kasperski (TEJA Łęknica); gra podwójna: 1. Czerepowski, Kuderski, 2. Roman Błaszczak (Gorzovia), Andrzej Gryczan (Witniczanin), 3. Jacek Szałęga, Marek Trąbiński (obaj TEJA), 4. Jan Binczarowski (AZS UZ Zielona Góra), Krzysztof Sobkowski (Otyń); kategoria 50-59 lat – gra pojedyncza: 1. Roman Leśnicki (Gorzów), 2. Wojciech Pokrzywka (Bocian Słońsk), 3. Roman Wączek (Gorzów), 4. Leszek Mikołajczuk (TEJA); gra podwójna: 1. Wączek, Bogdan Maćkowiak , 2. Jarosław Butkiewicz (obaj Spójnia Ośno Lubuskie), Pokrzywka, 3. Leśnicki, Krzysztof Marcinkiewicz (Gorzovia), 4. Jerzy Łapiński (FSL Aktywni), Wojciech Starszak (Ganesa Radoszyn); kategoria 60-64 lat – gra pojedyncza: 1. Gryczan, 2. Marian Olechnowicz (Strzelce Krajeńskie), 3. Henryk Zduński (Jofrakuda), 4. Maćkowiak; gra podwójna: 1. Bogdan Koszyk, Jerzy Tomczak (obaj Pełcz Górki Noteckie), 2. Zenon Walczak (Stal Sulęcin), Zduński, 3. Olechnowicz, Bogdan Piasecki (Spójnia); kategoria 65 lat i starsi – gra pojedyncza: 1. Jan Nowak (Orzeł Międzyrzecz), 2. Tomczak, 3. Tadeusz Nadziejko (Pełcz), 4. Henryk Michalak (AZS UZ); gra podwójna: 1. Michalak, Romuald Stasiełowicz (Drezdenko), 2. Nadziejko, Stanisław Kukurowski (Jofrakuda), 3. Nowak, Ryszard Kulczycki (Gorzovia), 4. Jerzy Borkowiak (Stal), Jan Samociak (Zorza Mozów).

 

WYNIKI - GRA POJEDYNCZA:

 

kat. 40-49 lat

kat. 50-59 lat

kat. 60-64 lata

kat. 65 lat i więcej

 

WYNIKI - GRA PODWÓJNA:

 

kat. 40-49 lat

kat. 50-59 lat

kat. 60-64 lata

kat. 65 lat i więcej

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       ekstraklasa kobiet
      
superliga mężczyzn

   I liga:

       I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017