20.12.2016

WYNIKI LIGOWE

 

II liga mężczyzn:
AZS UE Wrocław – AZS UZ Zielona Góra 5:5
Mecz ZKS Mazel III Drzonków – Pełcz Górki Noteckie przełożono.

III liga mężczyzn:
ZKS Mazel IV Drzonków – ZU Zachód Szprotawa 10:1
Warta II Kostrzyn – ŻSTS Żagań 7:10
Kijowianka Kije – Witniczanin Witnica 3:10
Jofrakuda Świebodzin – Bocian Słońsk 3:10
Spójnia Ośno Lubuskie – Tęcza Krosno Odrzańskie 2:10
Gorzovia II – Dziesiątka Nowa Sól 10:2

IV liga mężczyzn, grupa północna:
Gorzovia V – Tęcza Lubiszyn 10:4
Warta IV Kostrzyn – Witniczanin II 10:5
Gorzovia VI – Pełcz II Górki Noteckie 8:10
Gorzovia III – Stal Sulęcin 10:7
Gorzovia IV – Warta III 5:10

IV liga mężczyzn, grupa południowa:
ŻSTS III Żagań – Pogoń Wschowa 9:9
Prus Żary – Dziesiątka II Nowa Sól 10:5
Fiber Nowogród Bobrzański – TEJA Łęknica 0:10
ŻSTS II – Jofrakuda II Świebodzin 8:10
Jedność Podmokle – ZKS V Drzonków 4:10

V liga mężczyzn, grupa północna:
Pełcz III – Gorzovia VII 12:6
Witniczanin III – FSL Aktywni Słubice 1:17
GZSN Start Gorzów – Pełcz IV 9:9
Pauzował Bocian II

V liga mężczyzn, grupa południowa:
Jofrakuda III – UKTS Lubsko 12:6
Czarni Żagań – Ganesa Radoszyn 0:18
Fiber II Nowogród Bobrzański – Prus II Żary 12:6

 

 

2. GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW

 

W gronie 214 zawodników uczestniczących w 2. Grand Prix Polski seniorów w Zawierciu wystąpiło kilkoro Lubuszan, z których najwyżej sklasyfikowano Jakuba Perka – 9. lokata i Bogusława Koszyka (obaj Warta Kostrzyn) – 17. miejsce.

 

 

4. GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW

 

W Węgierskiej Górce z udziałem ponad 150 zawodników rozegrano 4. Grand Prix Polski weteranów. Bardzo udanie w kategorii kobiet 40-49 lat wystąpiła Aleksandra Michlik (AZS UZ Zielona Góra), którą sklasyfikowano na trzecim miejscu.

 

 

II WTK ŻAKÓW

 

W Drzonkowie rozegrano II wojewódzki turniej kwalifikacyjny żaków w tenisie stołowym. Dziewczęta: 1. Aleksandra Poźniak (ZKS Drzonków), 2. Paulina Wasielewska (Gorzovia), 3. Magdalena Szychowska (Bocian Słońsk), 4. Nicole Sobczak (UKTS Lubsko); chłopcy: 1. Damian Danowski (ZKS), 2. Mateusz Kowalski (Bocian), 3. Oskar Dawidowicz (Jofrakuda Świebodzin), 4. Franciszek Papież (Spartakus Otyń).

Do finału centralnego 2.GPP (Drzonków, 20-22.01.2017 r.) zakwalifikowało się po dwoje najlepszych zawodniczek i zawodników, a prawo gry z listy imiennej PZTS ma Alan Kulczycki (Gorzovia).

 

WYNIKI:

 

ŻACZKI         ŻACY

 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze

dokumenty:
    statut LOZTS
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:

       ekstraklasa kobiet
      
superliga mężczyzn

   I liga:

       I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
      
II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2016/2017